Takipçilerimiz’den Özür Diliyoruz :(
Takipçilerimiz’den Özür Diliyoruz :(

08.08.2016 tarihi saat 02:00 de meydana gelen veri merkezli kaynaklı sorun nedeniyle sitemiz 08.08.2016 saat 23:30 civarlarına kadar kapalı kalmıştır.

Teknoloji ve makine yönetimi olduğu için böyle sorunların yaşanması normaldir fakat sitemizin sistem dışı  farklı sitelere yönlendirilmesi nedeniyle sitemizin imajı rakip siteler tarafından kötülenmiştir. Kore dizileri ve kore hakkında birçok şeyi hazır ve ilk olarak sunan KoreTv.com olarak sorunu en kısa sürede çözmeye çalıştık. Fakat bu süre zarfında farklı sitelere yönlenmesi nedeniyle gelen kırıcı ve üzücü mesajlardan dolayı bir özür metni hazırlama gereği duyduk. Sitemizde yaşanan sorunlardan dolayı ve sonrasında amaç dışı farklı sitelere yönlenmesinden dolayı tüm KoreTv.com ailesinden özür diliyoruz.

Elimizden geldiğince daha sağlam adımlar atarak kore severler ile birlikte yol almaya gayret ediyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

 

Not:Sorun nedeniyle sitemizin yönlendirdiği sitelerin hiçbirinin KoreTv.com ile ilgisi yoktur. Gerekli yasal haklarımızı aramak için hukuk yollarına başvurduğumuzu bildirmek isteriz.

Yorumlar (0)