Yönetmenler: Hong Jong-Chan

Tamra the Island

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 1

Tamra, the Island isimli 17.yüzyılda Joseon topraklarında geçen dizide,Genç bir İngiliz olan William geçirdiği kaza sonucunda,Tamna adasına gelir ve burada birbirinden farklı insanlar ve değişik kültürlerle karşılaşır.

My Secret Hotel

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Nam Sang Hyo, eşinden boşandıktan sonra popüler bir otelde düğünden sorumlu bir yönetici olur. Jo Sung Gyeom ise bu otelin genel müdürüdür ve Nam Sang Hyo’ya aşıktır. 7 yıl sonra ise Sang Hyo’nun eski eşinin evleneceği ve düğünün ise aynı otelde olacağı gün gelir çatar. Düğün gecesi benzerine zor rastlanan bir cinayet gerçekleşir ve büyük bir kaos ortamı oluşur.

Doctor Stranger

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Çocukken Park Hoon ve babası Kuzey Kore tarafından kaçırıldı. Kuzey Kore’de Park Hoon, zaten bir doktor olan babası tarafından doktor olmak için eğitildi. Park Hoon göğüs cerrahı gibi bir deha oldu. Daha sonra Güney Kore’ye kaçtı. Park Hoon Güney Kore’nin en iyi hastanelerinden biri olan Dongwoo Üniversite Hastanesinde çalışmaya başlar, ama kendisini yabancı hisseder. Kuzey Kore’den sevdiğini getirmek amacıyla para kazanmak için her şeyi yapar.

Dear My Friends

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Yaşlı ve genç insanların yaşadıkları gerçekçi sevgileri anlatmaktadır.

Filtrele

izmir escort