You’re Beautiful 1 .Bölüm27 Ocak

Sonra İzle
İzledim


Yorumlar (6)

Tüm Yorumlar

 • eda
  Ben dizi hakkında yorum yapmayacağım şiimdilik. Yorumum siteye. Dizilerin hakkında içeriğini de yazsanız çok güzel olur ona göre insanlar ne izleyeceğine daha çabuk karar verir ve dizileri hoşlarına gitmeyince yarıda bırakmaz. Ben bu siteden başka sitede dizi izlemiyorum. Dediğim gibi dizilerin altına içeriğini ifade eden kısabi yazı koysanız çok güzel olur. Aja aja fighthing.
  • admin
   Merhaba Eda öncelikle yorumun için teşekkürler. Dediğin gibi yayınlanan dizilerin açıklamaları ve bilgileri sitemizde yer almaktadır zaten. İzlemek istediğin dizinin bilgi ve açıklamalarını http://www.koretv.com/diziler bu kısımda bulabilirsin. Bizi takip ettiğin için ayrıca teşekkürler.
   • eda
    Sitenin eski halinde dizilerin altında konularıda yazıyordu. Görünüm değişince sanırım bulamadım. Az önce verdiğiniz linke bakınca gördüm. Teşekkürler.
    • admin
     Eski tasarımız üzerinde iyileştirmeler yaptığımız için bazı yerlerde oynanma olmuş olabilir ama hiçbir şekilde hiçbir eksik olmadığına emin olabilirsin. Diziler kısmından tüm dizi bilgilerini bulabilirsin. Ayrıca tekrar bizimle kaldığın için teşekkürler.
 • meryem
  Mrb, sitenizi çok başarılı buluyorum fakat bu dizinin görüntü kalitesi gerçekten çok kötü durumda otomatik (240) ve bunun üzerine çıkaramıyorum. hd olmasa bile daha yüksek çözünürlükte olamaz mı bu dizi ? :(