Yönetmenler: Boo Sung-Chul

Star’s Lover

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Star’s Lover Yoo Ji-tae isimli part time üniversite’de eğitmen olarak çalışan birinin ünlü bir aktrise aşık olmasını anlatmaktadır.

Nine Tailed Fox

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Nine Tailed Fox dizisinde Shi Yeon insan dünyasında gizlice yaşayan dokuz kuyruklu bir tilkidir. Shi Yeon gündüzleri, bir doğal tarih müzesinde çalışır. Geceleri ise dokuz kuyruklu tilki soyundan üst düzey bir kadın savaşçı olarak insan ve tilki arasındaki hassas dengeyi korumak için görevlendirilmiştir.

My Girlfriend is A Gumiho

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

My Girlfriend is A Gumiho dizisinde Cha Dae Woong tanıştığı bir kıza (Shin Min Ah) aşık olur. Bu kız aslında gumiho’dur. Gumiho efsanevi 9 kuyruklu tilkidir. Gumiho yaşamak için karaciğer yemek zorundadır. Tae Woong karaciğerinin yenmemesi için çılgınca şeyler yapmaya başlar.

Mask

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Gamyeon Mask 2015 Korean Drama Konusu Ji Sook (Soo-Ae) babasının kişisel borçları nedeniyle zor bir dönemden geçmektedir. Ji-Sook, Eun-Ha olarak yaşamaya başlar. Eun-Ha varlıklı bir aileden gelmektedir ve Ji-Sook’a çok benzemektedir. Min Woo (Joo Ji-Hoon) ise sadece 7 yaşında ailesinin zorlamasıyla büyük bir şirketin varisi olmuştur. Bulunduğu konum sebebiyle duygularını hiç dile getirmemektedir. Ailesi vasıtasıyla Eun-Ha ile tanışır. Fakat onun tanıştığı diğer zengin kadından çok farklı olduğunu anlayacaktır. Min-Woo’nun ona karşı hisleri olacaktır.

Jang Ok Jung, Living in Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Jang Ok Jung, Living in Love gerçek adı ile Jang Hui-bin olan Jang Ok-jeong hakkındadır. Jang Hui Bin Joseon Hanedanlığı döneminde ölüme mahkum edilmeden önce güce aç ve acımasız bir komplo ile rezil olan bir saray cariyesidir.

Filtrele

izmir escort