Yönetmenler: Kim Jung Min

Sweet Stranger and Me

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Hong Na Ri hostes olarak çalışmaktadır. Annesi 3 yıl önce vefat etmiştir ve ailesinden başka kimse yoktur. Hong Na Ri annesinin ölüm yıl dönümünde onu ziyaret etmek için memleketine döner. Orada, annesinin mezarında genç bir adam görür. Adam, Go Nan Gil kendisini onun babası olarak tanıtır. Hong Na Ri’nin annesi ölmeden önce Go Nan Gil […]

Joseon Gunman

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

19. yüzyılın başında Joseon hanedanlığı döneminde yenilik ve gelişim hızla devam etmektedir, Park Yoon-Kang dönemin en iyi kılıç ustasının gayrimeşru oğludur. Babası ve kız kardeşinin öldürülmesiyle birlikte intikam almak için eline bir kılıç alır.

Bad Guys

9 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 9

Artan şiddet suçlarıyla mücadele etmek için Polis Şefi, Dedektif Oh Goo-Tak’tan suçlulardan oluşan bir takım kurmasını ister. Dedektif Oh Goo-Tak aşırı güç kullandığı için güvenlik kuvvetlerinden uzaklaştırılmıştı. Dedektif Oh Goo-Tak’ın kurduğu takımın üyeleri: Gangster Park Woong-Cheol, olağanüstü zekasıyla en genç seri katil olan Lee Jung-Moon ve kiralık katil Jung Tae-Soo’dur. Aynı zamanda Polis Müfettişi Yoo Mi-Young da takıma katılır. Onlarla mantıklı bazen de duygusal bir şekilde takım olmaya çalışır.

38 Task Force

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 17

Devletten büyük meblağlarda vergi kaçıran ülkenin ileri gelen zenginlerine karşı
Seul Belediyesinde görevli bir vergi tahsil memuru ile bir dolandırıcı iş birliği yaparsa ne mi olur?
Hep birlikte görelim.

Hidden Identity

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

Cinayet masası dedeftiklerinden oluşan bir araştırma timi kurulur. Timin gizli olarak görev yapan üyeleri arasında komando birliği ve swat ekibinde çalışan aynı zamanda gizliden gizliye kız arkadaşının ölümü için intikam planları yapan Cha Gun Woo; kılık değiştirme, psikoanaliz ve dövüş sanatlarında uzman Yoo Min Joo ve istihbaratını arka sokaklardan toplayan kurnaz Choi Tae Pyeong vardır. Timi oluşturan, prensiplere bağlı Amir Jang Mu Won ise ekibin başarısızlığa uğraması durumunda sorumluluğu üstlenecek kişidir.

Filtrele

izmir escort