Yönetmenler: Kim Kyu-Tae

That Winter The Wind Blows

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

That Winter The Wind Blows Aşka inanmayan bir erkek ve bir kadının hikayesi olan I Don’t Need Love / Ai Na Nante Irane Yo, Natsu Japon dramasına dayanmaktadır.

Worlds Within

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Worlds Within bir televizyon dizisinin sürecini kapsar. Jung Hi Oh karizmatik bir yönetmendir. Joo Joon Young ise kendinden emin bir yönetmendir

Padam Padam

N/A / 10
Ülke :
Yıl : ,
Season / Episode : 0 / 0

Padam Padam arkadaşı tarafından komplo kurulup hapse düşmüş eski bir mahkum olan Yang Kang-Cheol ile neşeli veteriner Jung Ji-Na arasında geçen bir aşk hikayesidir. Onlar tesadüfen karşılaşır ve birbirlerine aşık olmaya başlarlar…

IRIS

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

IRIS dizisinde iki uzman ulusal güvenlik ajanı Hyeong-jun (Byung-hun Lee) ve Sa-woo (Jun-ho Jeong) kankardeşlerdir ve kaderin cilvesi aynı kadına, iş arkadaşları ajan Seung-hee’e aşık olurlar.Sa-woo, Seung-hee’ye karşı hislerini bastırır, arkadaşına mutluluklar diler.

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 20

Güneş tutulmasının gerçekleşmesi sırasında 21.yüzyılda yaşayan Go Ha Jin(IU)zamanda geriye giderek kendini Goryeo Hanedanlığı döneminde yaşayan 16 yaşındaki Hae Soo’nun bedeninde bulur.Orada herkesin aşağıladığı ama insanları korkudan titreten yüzünü bir maskenin ardına gizlemiş Wang So’ya(Lee Joon Ki)aşık olur.

It’s Okay It’s Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

It’s Okay It’s Love dizisinde Jang Jae-Yeol gizemli bir yazar ve radyo DJ’yidir ve pek çok konuda saplantılı (takıntılı) biridir. Ji Hae-Soo Üniversite hastanesinde psikiyatr olarak görev yapmaktadır. Bu dalı seçmesindeki tek neden ise insanları kesmek istememesidir. Ji Hae-Soo, Jang Jae-Yeol ile tanışır ve hayatı tahmin etmediği kadar değişir..

A Love to Kill

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

A Love to Kill dizisinde Kang Bok Gu sert, içe dönük ve hayatı düşüncesizce yaşayan bir K1 dövüşçüsüdür. Onun için hayattaki en değerli kişi abisi Kang Min Goo’dur ancak o da onu yıllar önce terk etmiştir ve Bok Gu abisinin intikamını almaya çalışacaktır.

Filtrele

izmir escort