Yönetmenler: Kim Sang Hyub

The King Loves

1 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Dizi Goryeo Krallığı döneminde geçmektedir. Won(Siwan)Goryeo veliaht prensidir.Harika bir görünüme sahip fakat fetih yapmak için de büyük bir istek duyan birisidir. Kraliyet ailesinden gelen Wang Rin(Hong Jong Hyun)en yakın arkadaşı ve korumasıdır.İki genç erkeğin karşısına Eun San(Yoona)isimli güzel bir kız çıkar.Zengin bir adamın kızıdır.Üçü iyi arkadaş olur.Ancak Wang Won ve Wang Rin Eun San’a aşık […]

Royal Family

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Royal Family Kim In Sook’un, JK Grup ve ona yardım eden avukat Han Ji Hoon ile birlikte JK Grup için vermiş olduğu savaşı anlatmaktadır.

Cinderella Man

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Cinderella Man zengin bir adam (Lee Joon Hee) ve hayata ondan farklı bakan fakir (Oh Dae San) hikayesidir. Bu iki adam birbirlerine tıpatıp benzemektedirler. Seo Yeo Jin, Paris’te moda tasarım okulunda çalışan bir kızdır. Kore’ye babasının ölümü ile dönen genç kızın hayatı birden tersine dönmüştür.

Before and After: Plastic Surgery Clinic

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Before and After: Plastic Surgery Clinic dizisinde Han Geon Soo, ölen babasının tefecilerden aldığı para yüzünden, kliniğini bu kötü insanlardan korumaya çalışan bir gençtir. Choi Yong Woo, Geon Soo’nun babasına vicdani borcunu ödemek için kliniğinde çalışan çok başarılı bir doktordur.

7th Grade Civil Servant

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 20

My Girlfriend is an Agent filmine dayalı bir dramadır. Bu dizi, birbirlerinden gerçek kimliklerini gizleyen bir çift ve aynı zamanda iç istihbarat birimi ve yeni nesil milli istihbarat ajanları arasındaki sevgi, arkadaşlık ve çatışmaları konu alan bir romantik komedidir. Han Gil Roo ( Joo Won ) küçükken izlediği 007 James Bond serisinden sonra ajan olmaya karar vermiş bir erkektir. Şık ve zengin biridir. Sonunda istediği gibi ulusal istihbarat birimine girmiştir fakat pek yakında birçok zorlukla mücadele etmesi gerekecektir. Bu arada Kim Seo Won (Choi Kang Hee ) kaslı ve akıllı bir ajandır lakin yeterince zengin değildir. Ailesine destek olmak için çalışmaktadır

Filtrele

izmir escort