Yönetmenler: Ko Dong-Sun

Queen Of Housewives

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Queen Of Housewives dizisinde Chun Ji Ae okulun en gözde kızıyken,Yang Bong Soon ise okulun çirkin ve dalga geçilen kızıdır.Fakat yıllar geçtikçe roller değişir.Yang Bong Soon artık evli ve zengin bir yaşam sürdürmektedir.

Me Too, Flower!

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Me Too, Flower! Üç kadın ve bir erkek arasındaki karmaşık ilişki hakkında bir dramadır.

Me Ri, Dae Gu’s Attack and Defense Battle

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Me Ri, Dae Gu’s Attack and Defense Battle dizisinde Hwang Me Ri yeteneği olmasa da müzikal şarkıcısı olma hayali kuran bir kızdır. Dae Gu ise aynı yeteneksizlikle yazar olma peşinde koşan bir adamdır. Bu ikili hayallerini gerçekleştirmek için akıl almadık yollara başvururlar.

Cunning Single Lady

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

Ae-Ra (Lee Min-Jung) iyi yaşama fikrine saplanmış bunun için de iyi görünmesi gerektiğine inanan biridir. Bir gün Jung-Woo (Joo Sang-Wook) ile tanışır, mühendislik okuyan bu gençle tanışmasının ardından aşık olurlar ve evlenirler ama evlilikleri uzun sürmez ve boşanırlar. Boşanmalarının ardından Ae-Ra zor zamanlar geçirir. Ae-Ra’nın aksine Jung-Woo ise çok başarılı olur. Yeni buluşları vardır ve bu kendinisi çok ama çok zengin eder. Eski kocasının zengin olduğunu öğrenen Ae-Ra onu baştan çıkarıp tekrar evlenmek için her şeyi yapmaya karar verir.

Filtrele

izmir escort