Yönetmenler: Kwon Hyuk Chan

One Sunny Day

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Jeju adasına gidip yeni biriyle tanışan bir adamın hikayesini anlatan romantik bir dizi (Web dizisi).

Lie to Me

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Lie to Me dizisinde Gong Jung Ah(Yoon Eun Hye) okuldan eski bir arkadaşına evli olduğu yalanını söyler.Yanlış anlaşılma sayesinde de kendisine koca olabilecek kişiyi bulur.

Dr. Ian

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

kendilerini aşk için feda etmiş bir kadın ve bir adamın hikâyesini anlatıyor.

Cinderella And Four Knights

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

Konusu: Eun Ha Won Öğretmen olmak isteyen parlak bir lise öğrencisidir.Ancak aile üyeleri tarafından dışlandığı için evde yapayalnız bir hayat yaşamaktadır.Annesi bir araba kazasında öldükten sonra Eun Ha Won babası,üvey annesi ve üvey kız kardeşi ile yaşamaya başlar.Bir gün gizemli yaşlı bir adama yardım eder.Yaşlı adam ona kendi pansiyonunda yaşamasını ve bir veteriner olma rüyasını sürdürmesini önerir. O günden sonra Eun Ha Won konağa yerleşir ve ordaki üç kuzen Kang Hyun Min,Kang Seo Woo,Kang Ji Woon ve onların koruması Lee Yoon Sung ile birlikte yaşamaya başlar.

Secret Garden

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 21

Oyun dünyası ve gerçek arasında geçen bir aşk hikayesi. Kim Joo Hyuk (Hyun Bin) kendi mağazasını yöneten bir caebol’dür. Kibirli kişiliği, Ra Im (Ha Ji Won) adında bir kadınla tanıştıktan sonra değişir.

A Gentleman’s Dignity

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 20

Sivri dilli bir mimar olan Kim Do-Jin (Jang Dong-Gun) ve beyzbol takımı hakemi olan otoriter lise öğretmeni Song Yi-Soo (Kim Ha-Neul) ikilisinin arasındaki ilişkiyi anlatan bir drama.

Filtrele

izmir escort