Yönetmenler: Lee Eung-Bok

The Reputable Family

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

The Reputable Family fakirlere karşı sosyal bir sorumlulukları olduğuna inanan asil bir aileyi ele almaktadır.

Secret Love

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 16

Bir kaza sonucu kız arkadaşını kaybeden bir adamın sevdiğinin ölümüne sebep olan kadına âşık olmasını anlatan “onulmaz aşk” ile ilgili bir dizi. Min-Hyuk (Ji Sung) zengin bir ailede dünyaya gelmiştir. Yakışıklılık, zekâ da dahil olmak üzere her şeye sahiptir ancak hiç de nazik biri değildir. Bir vur-kaç araba kazasında kız arkadaşını kaybetmiştir. Vur-kaç araba kazası […]

Dream High

5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Dream High dizisinde bir sanat ve eğlence okulundaki öğrencilerin hayatları, olaylar karşısındaki mücadeleleri ve olgunlaşma çalışmaları anlatılmaktadır. Show dünyasını, şarkı söylemeyi, oyunculuğu, gösterileri kısaca eğlence dünyasının gerçek yüzünü bizlere göstermektedir.

Discovery of Romance

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Han Yeo-Reum erkek arkadaşına aşıktır, ama hatasını anlayan eski erkek arkadaşı Kang Tae-Ha karşısına çıkar.

School 2013

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

School 2013 KBS2 TV’nin 1999 yılından 2002 yılına kadar yayınlanan tüm popüler ‘Okul’ dramalarını içermektedir ve arkadaşlığı ele alır.

Goblin

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 18

Bir Goblin olan Kim Shin(Gong Yoo)’in ölümsüz hayatını sona erdirebilmesi için bir insan geline ihtiyacı vardır. Her nasılsa bir gün hafıza kaybından muzdarip bir Ölüm Meleği olan Wang Yeo ile karşılaşır ve bu ikili birlikte yaşamaya başlarlar.İkisi vefat etmiş ve şimdi bu dünyayı terk etmeye hazırlananları uğurlarlar. Diğer ismi : Guardian: The Lonely and Great God

Descendants of the Sun

5.5 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 19

Birleşmiş Milletler barışı koruma askerlerinden Yüzbaşı Kim Shi-Jin ile Ordu Doktoru Yoon Myeong-Joo arasında geçen bir aşk hikayesini konu alıyor. Birleşmiş Milletler’in isteği üzerine başka bir ülkenin başkentine tayin edilirler.

Filtrele

izmir escort