Yönetmenler: Lee Hyeong-Min

Strong Woman Do Bong Soon

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 17

Dizi muazzam bir fiziksel güce sahip olan Do Bong Soon ile başarılı bir CEO olan An Min Hyuk arasındaki aşkı anlatmaktadır.

Snow Queen-Kar Kraliçesi

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Snow Queen-Kar Kraliçesi dizisinde 17 yaşındaki Tae Woong bir matematik dahisidir, daha sonra kendisini sevecek iki insanla tanışır. Biri en iyi arkadaşı diğeri sevgilisi olacaktır. En iyi arkadaşı Kim Jeong Kyu bir yarışmada yenildiği için intihar eder.

Sangdoo, Let’s Go to School!

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Sangdoo, Let’s Go to School! ‘ da Doo ve Chae Eun hwan çocukken birbirlerinden hoşlanırlar ve iyi arkadaştırlar. Chae Eun hwan ailesi çok borçludur ve alacaklılar kapılarına dayanmıştır, bütün eşyalarını toplayıp apar topar evlerini terk ederler. Chae Eun hwan’ın annesi komşularının parasıyla kaçmıştır.

Orange Marmalade

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

200 yıl önce insanlar ve vampirler arasında bir barış antlaşması yapılmıştır.Ancak onlar hala birbirleri ile iyi geçinemiyordur.Günümüzde Jae Min(Yeo Jin Goo)popüler bir lise öğrencisidir. Trasfer öğrencisi Baek Ma Ri’ye aşık olur.Baek Ma Ri gerçekte bir vampir olsada gerçek kimliğini gizler.

Ms. Temper & Nam Jung Gi

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Ok Da-Jung (Lee Yo-Won) kozmetik sektöründe çalışan genç bir ekip lideridir.Şimdiye kadar başından üç evlilik geçmiştir.Başkalarının onun hakkında ne düşündüğünü hiç umursamayan ve normal hayattada oldukça ciddi bir yapıya sahiptir.Nam Jung-Gi (Yoon Sang-Hyun) ve Ok Da-Jung aynı kozmetik şirketinde çalışmaktadır.Nam Jung-Gi ise ürkek ve oldukça nazik bir kişiliğe sahiptir.Ve başkalarına rahatsızlık vermekten hoşlanmaz. Toplam 16 Bölüm olacaktır.

Korean Peninsula

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Korean Peninsula dizisinde doğal kaynaklar üzerinde ülkeye karşı düşmanlık yapmak için gizli hazırlıklar yapılmaktadır.

Bad Guy

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 17

Bad Guy ‘da Gun Wook (Kim Nam Gil) Haeshin Grubundan araziler yüzünden intikam almak istemektedir. Tae Sung (Kim Jae Wook) ise bu şirketin varisidir.

Filtrele

izmir escort