Yönetmenler: Lee Jae-kyoo

Fashion 70’s

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Fashion 70’s, dört genç insanın Kore Savaşı boyunca geçirdikleri çocukluk döneminden 70’lerin moda dünyası dönemine kadar ki kariyer ve aşk hayatlarına odaklanır.
Joo Hee gençken, Kang Hee adındaki bir kızla arkadaş olur, Kang Hee’nin açgözlü annesi yüzünden bu iki kızın sürekli başı derde girer. Aynı zamanda, Loon Hee de ordu generalinin oğlu Dong Young adında biriyle arkadaşlık eder. Ama Kore Savaşı’nda düşmanlar ülkeyi istila ettiği zaman, kızların her ikisini de ailelerinden ayırırlar ve Joon Hee’nin annesi bir patlamada ölür. Kızının öldüğüne inanan Joon Hee’nin babası, Kang Hee’yi evlatlık edinir ve onu kendi kızı gibi yetiştirir. Joon Hee, Kang Hee’nin annesi tarafından yetimhanede keşfedilir ve onu evlatlık edinir. Joon Hee, yaşadığı bu olaylar yüzünden beyin travması geçirir. Hafızasında çocukluğundan eser kalmaz ve gerçek kimliğinden bihaber Doe Mi adasında yaşamını sürdürür.

Beethoven Virus

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Beethoven Virus dizisinde Kang Gun Woo 40 yaşlarında bir orkestra şefidir.Üst düzey bir şef olmasına rağmen kötü bir ün salmıştır.o,müziğin en iyisini yapmak için herşeyi yapabilecek biri olarak tanınır.

Filtrele

izmir escort