Yönetmenler: Lee Jae-sang

Trot Lovers

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 5

Trot Lovers dizisinde, Jang Joon-Hyun yetenekli ve popüler bir müzisyendir. Geleneksel trot müziği türüne tepeden bakar. Bu arada, Choi Choon-Hee kendi başına ailesini destekler ve trot müziği delisidir. Bu iki şahıs arasında romantik bir ilişki başlar.

Snow White-Taste Sweet Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Ma Young Hee, erkeklerin tercih ettiği diğer kızlar gibi değildir, hatta bir kız gibi bile değildir. Han Jin Woo’yla lise yıllarından beri süre gelen bir arkadaşlıkları vardır, her ne kadar Ma Young Hee onu bir arkadaştan öte görsede. Ma Young Hee mankenlik işi için Japonya’ya gittiğinde, Han Sun Woo ile ilginç bir şekilde tanışır. Han […]

One Mom and Three Dads

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

One Mom and Three Dads dizisinde Song Na Young ve kocası ,Jung Sung Min, cocuk sahibi olmak istemektedirler. Fakat Song Na Young un kocası cocuk sahibi olamamaktadır.bu yüzden kocasının arkadaşları onlara yardım etmeye karar verirler.

Dal Ja’s Spring

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Dal Ja’s Spring ‘de Dalja 33 yaşında bekar bir kadındır.Bir kanalda yönetici olarak çalışmaktadır. Çevrenin söylentilerinden bıkmıştır ve kendine sahte sevgili olarak kendinden altı yaş küçük Uhm Gi Joong u seçer. Gijoong ideal ve mantıklı bir genç gibi görünmesine rağmen aslında hayalperest bir tiptir.

Beautiful Man

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Beautiful Man dizisinde Dokgo Ma-Te (Jang Geun-Suk) dünyanın en güzel adamıdır. Ayrıca iddialı bir adamdır ve yakışıklılığıyla çok para kazanmak istemektedir. Hong Nya, Dokgo’nun yapmaya çalıştığı şeyi anlar ve onun akıl hocası olur.

Filtrele

izmir escort