Yönetmenler: Lee Jang-soo

Tree of Heaven

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Tree of Heaven babası ölmüş bir Japon kızın annesi çalışmak için Kore’ye gitmesini ve bir süre çalıştıktan sonra evlenip Japonya’ya dönmesini anlatmaktadır.

Stairway to Heaven

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Stairway to Heaven dizisinde Jung-suh ve Song-Joo birlikte büyümüşlerdir. Hep birbirlerinin yanında olmuşlardır ama büyüdüklerinde ayrılmak zorunda kalırlar.

Road No. 1

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Road No. 1 Seul ve Pyongyang arasındaki “1 Numaralı Yolda” gerçekleşen olaylara dayanıyor. Hikaye küçüklüğü ve tanıdığından beri aşık olduğu kızı -Soo Yeon’u korumak için henüz hazır olmadığı halde kendini savaşın ortasında nulan Subay Lee Jang Woo hakkında.

Love Story in Harvard

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Kim Hyun-Woo (Kim Rae-Won) Koreli Harvard 1. sınıf öğrencisidir. Sukunetli ve para onur ve gücü harcayacak kadar sıcak kalplidir. Lee Soo-In (Kim Tae-Hee) Harvard Tıp okulunda son sınıf öğrencisidir. Küçükken göç eden ve çalışan bir baba tarafından büyütülen, büyüdükçe zekası sayesinde kendi özgürlüğünü kazanmış bir kızdır. Hisleri konusunda çok dürüsttür ve gerçek aşkın ne olduğunu bildiği için Hyun Woo için hayatının fırsatını tepmeye hazırdır. Jung Min Hong (Lee Jung-Jin) Amerikan rasyonalisttir ve prensipleri olan biridir.
İyi temiz bir giyimi ile aristokratik bir görünüşü var. Biraz soğuk biri ancak kendine güveni tam. Buraya kadar kusursuz geldiğine inanılabilir ancak aslında babasını kaybetmesiyle derinden yaralıdır. Babası, Hyun-Woo’nun babasının avukatlık firmasının yönettiği davayla iflas ettikten sonra ölmüştür. Yoo Jina (Kim Min) Amerika’da oturan sıradan bir kızdır.İstediğini ne olursa olsun alan azimli ve tutkulu bir kızdır.Başlarda Jung-min’i ne olursa olsun elde etmek ister ama sonradan ona aşık olur. Onun aşkını kazanmak için kendini feda etmeye kadar gelir.

Beautiful Days

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Beautiful Days dizisinde iki yetim kızın ve iyi üvey erkek kardeşin ilişkisi anlatılmaktadır.

Filtrele

izmir escort