Yönetmenler: Lee Jung-hyo

The Good Wife

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Yoo Ji Tae başarılı bir savcıdır ve geleceği parlaktır ancak siyasi bir yolsuzluk skandalına karıştığı için tutuklanır. Karısı Jeon Do-Yeon evliliklerinden önce avukat olarak çalışıyordur ve 13 yıllık aradan sonra kariyerine devam etmeye başlamıştır. Bu süre zarfında kendi kimliğini keşfedecektir.

Fashion 70’s

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Fashion 70’s, dört genç insanın Kore Savaşı boyunca geçirdikleri çocukluk döneminden 70’lerin moda dünyası dönemine kadar ki kariyer ve aşk hayatlarına odaklanır.
Joo Hee gençken, Kang Hee adındaki bir kızla arkadaş olur, Kang Hee’nin açgözlü annesi yüzünden bu iki kızın sürekli başı derde girer. Aynı zamanda, Loon Hee de ordu generalinin oğlu Dong Young adında biriyle arkadaşlık eder. Ama Kore Savaşı’nda düşmanlar ülkeyi istila ettiği zaman, kızların her ikisini de ailelerinden ayırırlar ve Joon Hee’nin annesi bir patlamada ölür. Kızının öldüğüne inanan Joon Hee’nin babası, Kang Hee’yi evlatlık edinir ve onu kendi kızı gibi yetiştirir. Joon Hee, Kang Hee’nin annesi tarafından yetimhanede keşfedilir ve onu evlatlık edinir. Joon Hee, yaşadığı bu olaylar yüzünden beyin travması geçirir. Hafızasında çocukluğundan eser kalmaz ve gerçek kimliğinden bihaber Doe Mi adasında yaşamını sürdürür.

Because It’s The First Time

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Yoon Tae-Oh (Minho) özgür ruhlu üniversite birinci sınıf öğrencisidir ve gizlenme yeri olan çatı katında yaşamaktadır. Beş arkadaşlık gruba sahip olan Tae-Oh arkadaşlarından biri olan Han Song Yi (Park So Dam) dan hoşlanmaya başlamış iken bir diğer arkadaşı, Seo Ji An (Kim Nin Jae I) de Song Yi’ye karşı yakınlık duymaya başlar. Peki bu aşk üçgeni de bu mükemmel grubunda düşüşü olacak mı?

Auction House

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 12

Auction House Müzayede ve açık artırma evindeki hayatları sanatla çerçevelenmiş çalışanlar etrafında geçmektedir.Cha Yun Soo will Müzayede evince kiralanmış olmasına rağmen, sanatla hiçbir bağı olmayan hatta babası bir zamanlar sanat eserlerinde sahtecilikle suçlanmış birisidir.

Witch’s Romance

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

16 bölümden oluşacak olan dizide düğün gününde sevgilisinin onu terk etmesinden dolayı aşka inanmayan ve işkolikliği yüzünden “cadı” lakabını almış 39 yaşındaki Ban Ji-Yeon ve kız arkadaşını bir kazada kaybetmiş olan 25 yaşındaki ayak işçisi Yoon Dong-Ha arasındaki aşk hikayesi anlatılmaktadır.

Cruel City

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 20

Cruel City dizisinde Yoon Soo Min (Nam Gyu Ri) arkadaşının katilini bulabilmek için gizli göreve çıkar. Ancak arkadaşının katilini araştırırken olayın içine aşık olduğu kız Jung Shi Hyun (Jung Kyung Ho) ve uyuşturucu patronunun da karıştığını öğrenir.

Filtrele

izmir escort