Yönetmenler: Lee Jung-sub

Ooh La La Couple

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Ooh La La Couple dizisinde bir çift hakkında, Soo Nam (Shin Hyun Joon) ve Yeo Ok (Kim Jung Eun) mahkemede iken ruhları aniden aktif olduğu zaman evliliklerinden 12 yıl sonra onların boşanma kağıtlarını imzalamaları hakkında.

My Lawyer, Mr. Jo

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Jo Deul-Ho fakir bir ailenin mensubudur ve gelecek vaat eden bir savcıdır.Fakat çalıştığı yerdeki yolsuzluğu görmezden gelemez, tüm bildiklerini açıklar ama bu olay onun işsiz kalmasına sebep olur. Jo Deul-Ho mücadeleye devam eder ve avukat olmak için tekrar çalışmaya başlar.

Man of Honor

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Man of Honor profesyonel beyzbol oyuncusu Kim Young-Gwang ve zorlukları aşan kadın Yoon Jane ‘nin başarı hikayesidir.

Invincible Lee Pyung Kang

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Invincible Lee Pyung Kang dizisinde Lee Pyung Kang’ın babası bir golf sahası tasarımcısıdır fakat daha işinde başarılı olamadan ani bir ölümle karşı karşıya gelir. Lee Pyung Kang ailesinin sorumluluğunu almak zorunda kalır ve 8 yıl sonra babasının izinden gidip bir golf sahası tasarımcısı olur.

Healer

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 20

Romantik komedi ve gerilim türünü içeren karmaşık bir dizi.Kim Moon-Ho (Yoo Ji-Tae) büyük yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün, o geçmişte yaşanan bir davanın gerçeğini öğrenir. Bilerek davayla ilgili kişilere yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunu yaparken, o hakikat ve inançları üzerinde mücadele vermektedir. Bu arada, Kim Moon-Ho internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) yardımıyla gerçek gazeteciler olan”Healer”da büyümeye çalışır.

Filtrele

izmir escort