Yönetmenler: Pyo Min Soo

Which Star Are You From

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Which Star Are You From dizisinde Choi Seung Hui yetenekli bir yönetmendir, ödül de almıştır. Lee Hye Soo’da onun şeref konuğu olduğu partide tanıştığı kendi okulunda müzik bölümünde okuyan bir kızdır.

Worlds Within

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Worlds Within bir televizyon dizisinin sürecini kapsar. Jung Hi Oh karizmatik bir yönetmendir. Joo Joon Young ise kendinden emin bir yönetmendir

Full House

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Full House ‘da Han Ji -Eun internet küçük hikayeler yazan ve roman yazmayı hayal eden biridir. Babası tarafından yapılmış ve ona miras kalan adı Full House olan bir evde yaşamaktadır.Maddi sıkıntı çeken iki arkadaşı Han Ji-Eun’nu tatile gönderirler ve o tatildeyken evini satarlar ve bankadaki bütün parasını çalarlar.

Coffee House

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Coffee House dizisinde Lee Jin Soo genç yaşta bir seri “best seller” (çok satan) kitap yazdıktan sonra yıldız olan yetenekli bir yazardır ve hayatı aniden değişmeye başlayacaktır.

Ho Goo’s Love

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Ho-Goo, Ho-Gyeong adında bir ikiz kardeşe sahiptir. Devlet memurluğu sınavını geçmeye çalışmıştır ama 7 sene boyunca başarısız olmuştur. Bir gün Seo-Hee ile karşılaşır. Seo-Hee lise zamanlarında okulun en popüler kızıydı. Geceyi beraber geçirirler, lakin sonraki sabah yanında bir bebek bulur ve Seo-Hee çoktan gitmiştir.

IRIS II

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 21

IRIS 2 IRIS 1’deki Hyun Joon’un ölümünden üç yıl sonrayı anlatmaktadır. Hyun Joon’un ölümünün gizemini çevreleyen gerçek açığa çıkacaktır ve gizli örgüt IRIS aktif olduğu için Baek San tutuklanacaktır.

Producer

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 12

Bir yayın şirketinin eğlence bölümü çalışanlarının hayatlarını anlatmaktadır.

Filtrele