Yönetmenler: Yu In-Sik

Robber

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Robber dizide kadınlarla konuşmayı çok iyi bilen Kwon Oh Joon bir dolandırıcıdır. Jin Dal Rae ise kocasının ölümünden sonra kızı ve kayınvalidesiyle birlikte yaşamaktadır. Oh Joon, Dal Rae’yi dolandırmaya karar verir …

Mrs. Cop 2

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

 Choi Young – Jin ( Kim Hee Ae ), iş arkadaşı olan Yoon – Jung (Kim Sung Ryoung) yeni dedektif şef görevini alırlar. Amerika da FBI ile çalıştıktan sonra Güney Kore’ye döner.

Mrs. Cop

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 1

Choi Young – Jin (Kim Hee Ae) kadın dedektif ekibinin Şef’idir. Aynı zaman da kızı Ha-Eun’u da yetiştirmektedir. Işin de ise üstü olan Park Jong ho (Kim Min Jong) ve ekip üyesi Min Do Young (Lee Da Hee), Han Jin Woo (Son Ho Jun), Jo Jae Deok (Hep Jung Do) ve Lee Se Won (Lee Gi Kwang) ile acımasız suçlular ile ilgilenmektedir.

Romantic Doctor Teacher Kim

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 21

Boo Yong Joo”Tanrı’nın Eli”lakabına sahip ünlü bir cerrahtır.Bir gün aniden ortadan kaybolur ve hiç kimse tam olarak nedenini bilmiyordur.Boo Young Joo şimdi Öğretmen Kim olarak bilinmekte ve ‘Romantik Doktor’olarak çağırılmaktadır.Doktor Kim inzivai bir hayatın tadını çıkarmaktadır. Kang Dong Joo birisini kazanmak ve Yoon Seo Jung’da birisi tarafından tanınmak için doktor olmuştur.Onlar Öğretmen Kim ile karşılaştıktan […]

You’re All Surrounded

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 21

You’re All Surrounded dizisinde 20li yaşların başındaki çaylak dedektif Eun Dae-Koo (Lee Seung-Gi)’in Gangnam’da bir polis karakolunda göreve başlamasıyla gelişen olayları anlatacaktır.

Filtrele

izmir escort